شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۳

پیام تبریک معاونت آموزشی اداره آموزش وپرورش منطقه میانکوه به مناسبت باز گشایی مدارس،                                                                                                              ایشان هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس را بر همگان تبریک و تهنیت گفت.
در متن این پیام آمده است؛
به نام خداوند بخشنده مهربان
نسیم پاییزی طبیعت عطر جان فضای بهار تعلیم و تربیت را در سرزمین پاکان یعنی میانکوه بختیاری زیبا پراکنده می کند و حیاتی تازه همراه با شور و نشاط را در کالبد کودکان و نوجوانان این مرز و بوم می دمد. مدارس هم غبار تعطیلی تابستانه را از چهره شهر زدوده و فرش زرین خود را زیر پای علم و دانش پروردگار می گستراند تا معلمان متعهد و دلسوز با نور هدایت خویش سرود حق طلبی، دلدادگی، مهرورزی، ولایت مداری و اعتماد به نفس را در گوش جان آنان ترنم نموده و آنان را به سوی فتح قله های رفیع دانش، معنویت، خودشناسی و خداشناسی و کسب مراتبی از حیات طیبه رهنمون کنند. به ویژه آن که تقارن این ماه با هفته دفاع مقدس حلاوت آن را دو چندان ساخته که یاد‌آور مجاهدت، ایثارگری و دلاورمردی های قریب به ۴۰
هزار دانش آموز فرهنگی است که مسیر تعلیم و تربیت اسلامی را به درستی پیموده و جان شیرین خویش را در طبق اخلاص نهاده و تقدیم جانان نموده تا من و شما در محیطی امن و آرام به تعلیم و تربیت بپردازیم.
بر خود لازم می دانم از تمامی تلاش ها، مساعدت ها و همراهی های مسوولان خدمتگذار در بخش های مختلف فرهنگ کشور به ویژه فرهنگیان و خانواده های محترم آنان که در طول سال تحصیلی گذشته زمینه رشد و شکوفایی استعداد و توانمندی های کودکان و نوجوانان این مرز و بوم را فراهم ساختند تشکر نموده و از خداوند منان درخواست نمایم توفیق بهره گیری از خدمات ارزشمند آنان را در سال تحصیلی جدید نیز به نظام تعلیم و تربیت جمهوری اسلامی ایران عنایت فرماید انشاالله. 

فرج الله نادعلی پور

معاونت آموزشی اداره آموزش وپرورش منطقه میانکوه

 

/ 2 نظر / 24 بازدید
پرستو

نیاز به پیام دادن نیست بافرهنگیان رفتار منصفاه داشته باشد

همکار

رفتار دوگانه ایشان در مقابل نیروهای ابتدایی قابل توجیه نیست وامید است که همه را به یک چشم نگاه کنند