ساعت ۱۱:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٧/٦   کلمات کلیدی:

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۳

پیام تبریک معاونت آموزشی اداره آموزش وپرورش منطقه میانکوه به مناسبت باز گشایی مدارس،                                                                                                              ایشان هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس را بر همگان تبریک و تهنیت گفت.
در متن این پیام آمده است؛
به نام خداوند بخشنده مهربان
نسیم پاییزی طبیعت عطر جان فضای بهار تعلیم و تربیت را در سرزمین پاکان یعنی میانکوه بختیاری زیبا پراکنده می کند و حیاتی تازه همراه با شور و نشاط را در کالبد کودکان و نوجوانان این مرز و بوم می دمد. مدارس هم غبار تعطیلی تابستانه را از چهره شهر زدوده و فرش زرین خود را زیر پای علم و دانش پروردگار می گستراند تا معلمان متعهد و دلسوز با نور هدایت خویش سرود حق طلبی، دلدادگی، مهرورزی، ولایت مداری و اعتماد به نفس را در گوش جان آنان ترنم نموده و آنان را به سوی فتح قله های رفیع دانش، معنویت، خودشناسی و خداشناسی و کسب مراتبی از حیات طیبه رهنمون کنند. به ویژه آن که تقارن این ماه با هفته دفاع مقدس حلاوت آن را دو چندان ساخته که یاد‌آور مجاهدت، ایثارگری و دلاورمردی های قریب به ۴۰
هزار دانش آموز فرهنگی است که مسیر تعلیم و تربیت اسلامی را به درستی پیموده و جان شیرین خویش را در طبق اخلاص نهاده و تقدیم جانان نموده تا من و شما در محیطی امن و آرام به تعلیم و تربیت بپردازیم.
بر خود لازم می دانم از تمامی تلاش ها، مساعدت ها و همراهی های مسوولان خدمتگذار در بخش های مختلف فرهنگ کشور به ویژه فرهنگیان و خانواده های محترم آنان که در طول سال تحصیلی گذشته زمینه رشد و شکوفایی استعداد و توانمندی های کودکان و نوجوانان این مرز و بوم را فراهم ساختند تشکر نموده و از خداوند منان درخواست نمایم توفیق بهره گیری از خدمات ارزشمند آنان را در سال تحصیلی جدید نیز به نظام تعلیم و تربیت جمهوری اسلامی ایران عنایت فرماید انشاالله. 

فرج الله نادعلی پور

معاونت آموزشی اداره آموزش وپرورش منطقه میانکوه